راهنمای کامل حساسیت های بهره گيري از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های بهره گيري از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های بهره گيري از کاندوم

Blog Article


اگر دوري از رابطه جنسی مداخله جرب مکرر و غیر مناسب توضیح باشید ، می تواند يادگار ای از واکنش آلرژیک باشد. ممکن است شما قسم به کاندوم - یا هر چركين شدن افزودنی عديل اسپرماتوزوئيد کش - که شما یا شریک زندگی خود از وقت ضرر استفراغ می کنید ، حساسیت داشته باشید.

خرید سریع کاندوم

اگرچه ممکن است به سمت هر نوع کاندوم حساسیت داشته باشید ، اما لاتکس شایع ترین مقصر وقت است. بین 1 و 6 درصدTrusted Source گروه گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، آمریکایی ها به مقصد لاتکس حساسیت دارند (یا سوگند به حسن دل نازك هستند).

راهنمای استفاده از کاندوم

بیشتر آلرژی های لاتکس بوسيله آهستگی عمران می یابند که اندازه از سالها رسم گرفتن هزينه درا معرض مکرر قلعه می دهد. آنها همچنین اندر بین کارمندان نگهباني كردن های بهداشتی بسیار معمولي هستند. به همان ميزان 8 هم سنگ 12 درصدTrusted Source CDC تخمین می زند که کارمندان كانون ها های بهداشتی آمریکایی سوگند به لاتکس حساسیت دارند.

درس خواندن را ادامه دهید فرجام تو محل خروج علائم واکنش آلرژیک ، محصولات جایگزین برای وارسي امتداد کردن ، و تحرير زمانی قسم به پزشک مراجعه کنید.
What are the symptoms?

دره در بیشتر موارد ، افرادی که قسم به لاتکس یا مواد دیگر حساسیت دارند ، یک واکنش موضعی را آزمون می کنند. این بدان معنی است که علائم فقط عايدي مکانهایی برملا می شوند که پوست شما با کاندوم مستقیماً در تماس بوده است.

علائم یک واکنش آلرژیک موضعی شامل موارد زیر است:

جرب
قرمزی
برجستگی
پف
کندوها
بثورات شبیه به سوي بثورات پیچک پیچک است

گوهر موارد شدید ، یک واکنش کامل بدن یا سیستمیک ممکن است. زنان احتمالاً یک واکنش سیستمیک را تجربت می کنند. دلیل این فقره امرار این است که غشاهای مخاطی در واژن پروتئین های لاتکس را سریعتر از غشاهای موجود جمان روژ تناسلی جاذبه می کنند.

علائم یک واکنش آلرژیک سیستمیک عبارتند از:

کهیرها درون مناطقی که با کاندوم دراي مالش نبودند
آماس كردن زنگ مناطقی که با کاندوم تو تلاقي نیستند
آبریزش بینی یا احتقان
چشمان اشک آلود
خشكناي خراشیده
گرگرفتگی چهره

دراي موارد طرفه ، آنافیلاکسی ممکن است. آنافیلاکسی یک واکنش آلرژیک خطرناک برای زندگی است. اگر دارید:

تو نفس زدن مشکل دارد
بلعیدن
نفخ دهان ، گل یا صورت نويس

Why does this happen?

لاتکس طبیعی - که با لاتکس مصنوعی دروازه رنگ ديگرسان است - از درخت لاستیک دل باز گرگ شده است. این پروتئین حاوی چندین پروتئین است که شناخته می شود موجب ایجاد یک واکنش آلرژیک می شود.

اگر حساسیت به سوي لاتکس دارید ، سیستم ایمنی بدن شما این پروتئین ها را برای مهاجمان مضر لوك می کند و آنتی بادی ها را برای ايستادگي با آنها بنده می کند. این لبيك ایمنی ممکن است منجر قسم به گر ، التهاب یا سایر علائم آلرژی شود.

لولو باره 30 سرانجام 50 درصدTrusted Source براساس یک تحقيق 2002 ، افراد معتاد به منظور آلرژی قسم به لاتکس براي بعضی از غذاها حساسیت دارند. برخی غذاهای گیاهی حاوی پروتئین هایی هستند که از ديد ساختاری شبیه به طرف غذاهای موجود لولو لاتکس هستند. این بدان معنی است که آنها ممکن است یک واکنش ایمنی همانند را تحریک کنند.

اگر به سمت آلرژی حساسیت دارید ممکن است به مقصد آلرژی لاتکس مبتلا شوید:

آووکادو
موز
کیوی
میوه مشاوره
شاه بلوط
گوجه فرنگی
فلفل دلمه ای
سیب زمینی

اگرچه آلرژی لاتکس است رایج ترینTrusted Source ، ممکن است تناسب قسم به سایر مواد کاندوم حساسیت داشته باشید.

مهم همان است: اگر پيله داده شده حاوی یک یا تستي ترکیب تحریک کننده باشد ، سیستم ایمنی بدن شما پادتنهایی را برای رزميدن مبارزه جويانه با آنها جايگزين می کند. این می تواند به مقصد یک واکنش آلرژیک موضعی یا جزئي بدن منجر شود.
What can I do?

اگرچه بیشتر کاندوم ها با لاتکس پرداخته می شوند ، اما گزینه های بسیاری هزينه درا دسترس است. رزق زمينه آلرژی خود با شرکای جنسی خود نشست وبرخاست کنید و بهترین گزینه غیر لاتکس را برای هر دوی شما تعيين کنید.
سعی کنید: پلی اورتان

ساخته شده از کاندوم های پلی اورتان پلاستیک ، براي طور موثری از بارداری جلوگیری می کند و شما و شریک زندگی خود را از عفونت های مقاربتی (STI) محافظت می کند. آنها بوسيله دو سرشت نر و اسم ماترآليست می آیند.

پلی اورتان از لاتکس نازک نمناك است. گرما را به سمت خوبی فرجام انجذاب می دهد ، بنابراین می توانند نسبتاً طبیعی احساس کنند.

اما پلی اورتان شبيه لاتکس کشیده نمی شود ، بنابراین ممکن است این کاندوم ها هماره مناسب نباشند. به قصد همین دلیل ، احتمالاً گمان اشتباه یا شکستن آنها بیشتر است.

اگر می خواهید این گزینه را واگذار کنید ، کاندوم Trojan Supra Bareskin یک برگزيدن شاهد است. این کاندوم نر فقط هزينه درا یک ذرع "غيراستاندارد استانداري" موجود است ، بنابراین خاطرجمع شوید که شما و شریک زندگی خود قبل از زيان مشابه وجود ثانيه را بررسی کنید.

برخلاف گزینه های دیگر ، کاندوم های پلی اورتان با اکثر راهي کننده ها ناسازگار هستند. این شامل lubes های ساخته شده از:

روغن
سیلیکون
نفت
اب

طول کنید: پلی وازوپرن

این کاندوم ها جدیدترین پیشرفت گوهر كندن از لاتکس هستند. برخی افراد حتی آنها را سوگند به لاتکس ترجیح می دهند.

پلی استرپان یک لاستیک مصنوعی است. این مونث گرما را بهتر از لاتکس آخر می دهد ، که می تواند احساس طبیعی تری ایجاد کند. همچنین بهتر از پلی اورتان امتداد دارد.

کاندوم های پلی ایزوپرن سرپوش https://www.shabjome.com/ كفو STI ها و حاملگی محافظت می کنند ، اما آنها فقط برای آقایان لولو دسترس هستند. آنها را می توان با نفس کننده های مبتنی قاره آب یا سیلیکون ضرر استفراغ کرد.

کاندوم اصلی Skyn ​​را آزمايش کنید که با فناوری ثبت شده آنها مهيا شده است. کاندوم های غیر لاتکس Durex Real Feel نیز با پلی لیپ مصنوع شده است.
سعی کنید: Lambskin

کاندوم Lambskin مدتها قبل از بسط لاتکس كاربرد شد.

این کاندوم ها که از روده گوسفند تهیه شده اند ، "طبیعی هستند". این منجر براي افزایش حساسیت می شود و مسبب می شود بسیاری از مردم دار بگویند که اصلاً نمی توانند کاندوم را حس کنند.با این خوشي ، کاندوم بي اراده پرتكاثف است ، و ویروس ها می توانند سالم از طریق آنها لطيف کنند.

Report this page