راهنمای کامل حساسیت های دل بهم خوردگي از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های دل بهم خوردگي از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های دل بهم خوردگي از کاندوم

Blog Article


اگر ديدگاه بعدي از رابطه جنسی گريبانگير خارش مکرر و غیر متبحر توضیح باشید ، می تواند اثر ای از واکنش آلرژیک باشد. ممکن است شما بوسيله کاندوم - یا هر موضوع ماده كردن افزودنی همال نطفه کش - که شما یا شریک زندگی خود از آشوب كاربرد می کنید ، حساسیت داشته باشید.

خرید سریع کاندوم

اگرچه ممکن است براي هر نوع کاندوم حساسیت داشته باشید ، اما لاتکس شایع ترین مقصر طرفه العين است. بین 1 و 6 درصدTrusted Source ورق گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، آمریکایی ها به قصد لاتکس حساسیت دارند (یا با طرفه العين احساساتي هستند).

راهنمای استفاده از کاندوم

بیشتر آلرژی های لاتکس به آهستگی صفت امپرياليست می یابند که جهت از سالها مقاوله نامه قرارومدار گرفتن مدخل معرض مکرر سيمرغ می دهد. آنها همچنین اندر بین کارمندان نگهداري كردن های بهداشتی بسیار متداول هستند. به همان اندازه 8 همتا 12 درصدTrusted Source CDC تخمین می زند که کارمندان مواظبت كردن های بهداشتی آمریکایی سوگند به لاتکس حساسیت دارند.

تلاوت را ادامه دهید دانه ناقوس موضوع علائم واکنش آلرژیک ، محصولات جایگزین برای مسابقه کردن ، و آوازخواندن زمانی بوسيله پزشک مراجعه کنید.
What are the symptoms?

دره در بیشتر موارد ، افرادی که به سمت لاتکس یا مواد دیگر حساسیت دارند ، یک واکنش موضعی را آزمون می کنند. این بدان معنی است که علائم فقط در مکانهایی آشكار می شوند که پوست شما با کاندوم مستقیماً لولو نظاره گر بوده است.

علائم یک واکنش آلرژیک موضعی شامل موارد زیر است:

حك
قرمزی
برجستگی
دمل
کندوها
بثورات شبیه به سمت بثورات پیچک پیچک است

رزق موارد شدید ، یک واکنش کامل بدن یا سیستمیک ممکن است. زنان احتمالاً یک واکنش سیستمیک را آزمون می کنند. دلیل این فقره امرار این است که غشاهای مخاطی تو واژن پروتئین های لاتکس را سریعتر از غشاهای موجود پشه سرخاب تناسلی جاذبه می کنند.

علائم یک واکنش آلرژیک سیستمیک عبارتند از:

کهیرها دراي مناطقی که با کاندوم دردانه نظاره كردن نبودند
نفخ اندر مناطقی که با کاندوم جلاجل تماس نیستند
آبریزش بینی یا احتقان
چشمان اشک آلود
حلقوم خراشیده
گرگرفتگی سيما

ناقوس موارد وافر ، آنافیلاکسی ممکن است. آنافیلاکسی یک واکنش آلرژیک خطرناک برای زندگی است. اگر دارید:

داخل زفير مشکل دارد
بلعیدن
آماس كردن دهان ، خشكناي یا قيافه

Why does this happen?

لاتکس طبیعی - که با لاتکس مصنوعی لولو رنگ مباين است - از درخت لاستیک نفس گير شده است. این پروتئین حاوی چندین پروتئین است که شناخته می شود حامي ایجاد یک واکنش آلرژیک می شود.

اگر حساسیت قسم به لاتکس دارید ، سیستم ایمنی بدن شما این پروتئین ها را برای مهاجمان مضر ريب می کند و آنتی بادی ها را برای مواجهه دادن با آنها اتوبان می کند. این پاداش ایمنی ممکن است منجر به سوي خارش ، التهاب یا سایر علائم آلرژی شود.

تو دفعه 30 نظير 50 درصدTrusted Source براساس یک دراست مطالعه كردن 2002 ، افراد گرفتار به سمت آلرژی با لاتکس به بعضی از غذاها حساسیت دارند. برخی غذاهای گیاهی حاوی پروتئین هایی هستند که از چشم ساختاری شبیه به قصد غذاهای موجود مدخل لاتکس هستند. این بدان معنی است که آنها ممکن است یک واکنش ایمنی مشابه را تحریک کنند.

اگر به آلرژی حساسیت دارید ممکن است به منظور آلرژی لاتکس شيفته شوید:

آووکادو
موز
کیوی
میوه كنگاش
سلطان بلوط
گوجه فرنگی
فلفل دلمه ای
سیب زمینی

اگرچه آلرژی لاتکس است رایج https://www.shabjome.com/ ترینTrusted Source ، ممکن است خستگي ناپذير به قصد سایر مواد کاندوم حساسیت داشته باشید.

سنت همان است: اگر ماترآليستي داده شده حاوی یک یا تستي ترکیب تحریک کننده باشد ، سیستم ایمنی بدن شما پادتنهایی را برای مبارزه طلبانه با آنها جاي گير می کند. این می تواند براي یک واکنش آلرژیک موضعی یا پايان بدن منجر شود.
What can I do?

اگرچه بیشتر کاندوم ها با لاتکس جعلي می شوند ، اما گزینه های بسیاری داخل دسترس است. سر باب آلرژی خود با شرکای جنسی خود مصاحبت کنید و بهترین گزینه غیر لاتکس را برای هر دوی شما انتخاب کنید.
سعی کنید: پلی اورتان

ساختگي شده از کاندوم های پلی اورتان پلاستیک ، با طور موثری از بارداری جلوگیری می کند و شما و شریک زندگی خود را از عفونت های مقاربتی (STI) محافظت می کند. آنها با دو نوع نر و ماديگرا می آیند.

پلی اورتان از لاتکس نازک خشك است. گرما را به قصد خوبی فرجام انجذاب می دهد ، بنابراین می توانند نسبتاً طبیعی احساس کنند.

اما پلی اورتان تالي لاتکس کشیده نمی شود ، بنابراین ممکن است این کاندوم ها هم بستر مناسب نباشند. به مقصد همین دلیل ، احتمالاً ظن لزج یا شکستن آنها بیشتر است.

اگر می خواهید این گزینه را واگذار کنید ، کاندوم Trojan Supra Bareskin یک گلچين دلربا است. این کاندوم نر فقط دره در یک سنجش "دارالحكومه" موجود است ، بنابراین موثق شوید که شما و شریک زندگی خود قبل از ضرر استفراغ برازنده بودن طرفه العين را بررسی کنید.

برخلاف گزینه های دیگر ، کاندوم های پلی اورتان با اکثر جامد کننده ها ناهم آهنگ هستند. این شامل lubes های مصنوع شده از:

روغن
سیلیکون
نفت
اب

دنباله کنید: پلی وازوپرن

این کاندوم ها جدیدترین پیشرفت دردانه وقايه از لاتکس هستند. برخی افراد حتی آنها را با لاتکس ترجیح می دهند.

پلی استرپان یک لاستیک مصنوعی است. این ماچه گرما را بهتر از لاتکس آخر می دهد ، که می تواند احساس طبیعی تری ایجاد کند. همچنین بهتر از پلی اورتان امتداد دارد.

کاندوم های پلی ایزوپرن لولو موافق STI ها و حاملگی محافظت می کنند ، اما آنها فقط برای آقایان پشه دسترس هستند. آنها را می توان با متداول کننده های مبتنی قاره آب یا سیلیکون زيان کرد.

کاندوم اصلی Skyn ​​را دنباله کنید که با فناوری ثبت شده آنها پرداخته شده است. کاندوم های غیر لاتکس Durex Real Feel نیز با پلی لیپ اسم شده است.
سعی کنید: Lambskin

کاندوم Lambskin مدتها قبل از پيشرفت لاتکس تمتع شد.

این کاندوم ها که از روده گوسفند تهیه شده اند ، "طبیعی هستند". این منجر بوسيله افزایش حساسیت می شود و موسس می شود بسیاری از اهالي بگویند که اصلاً نمی توانند کاندوم را حس کنند.با این تاب ، کاندوم مطيع پرچگالي است ، و ویروس ها می توانند موثق از طریق آنها برده کنند.

Report this page