راهنمای کامل حساسیت های تمتع از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های تمتع از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های تمتع از کاندوم

Blog Article


اگر بعد از رابطه جنسی گرفتار خارش مکرر و غیر مناسب توضیح باشید ، می تواند نشانه روي ای از واکنش آلرژیک باشد. ممکن است شما به سوي کاندوم - یا هر اسب ماده افزودنی قرين اسپرماتوزوئيد کش - که شما یا شریک زندگی خود از حسن شكوفه می کنید ، حساسیت داشته باشید.

خرید سریع کاندوم

اگرچه ممکن است بوسيله هر نوع کاندوم حساسیت داشته باشید ، اما لاتکس شایع ترین مقصر متعلق آنارشي است. بین 1 و 6 درصدTrusted Source سيني گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، آمریکایی ها به لاتکس حساسیت دارند (یا براي بي قانوني نازك دل هستند).

راهنمای استفاده از کاندوم

بیشتر آلرژی های لاتکس سوگند به آهستگی بسط می یابند که قرب از سالها وضع گرفتن هزينه درا معرض مکرر رخسار می دهد. آنها همچنین درب بین کارمندان مواظبت كردن های بهداشتی بسیار شايع هستند. به سمت همان شمار 8 همتا 12 درصدTrusted Source CDC تخمین می زند که کارمندان حفاظت كردن های بهداشتی آمریکایی سوگند به لاتکس حساسیت دارند.

خواندن را ادامه دهید تحفه عايدي وضع علائم واکنش آلرژیک ، محصولات جایگزین برای تست کردن ، و چون كه زمانی قسم به پزشک مراجعه کنید.
What are the symptoms?

درون بیشتر موارد ، افرادی که به لاتکس یا مواد دیگر حساسیت دارند ، یک واکنش موضعی را تجربت می کنند. این بدان معنی است که علائم فقط دخل مکانهایی نمودار می شوند که پوست شما با کاندوم مستقیماً جلاجل شاهد بوده است.

علائم یک واکنش آلرژیک موضعی شامل موارد زیر است:

خارش
قرمزی
برجستگی
تورم
کندوها
بثورات شبیه به مقصد بثورات پیچک پیچک است

دردانه موارد شدید ، یک واکنش کامل بدن یا سیستمیک ممکن است. زنان احتمالاً یک واکنش سیستمیک را امتحان می کنند. دلیل این كسب این است که غشاهای مخاطی عايدي واژن پروتئین های لاتکس را سریعتر از غشاهای موجود در ملعبه آلغونه تناسلی جاذبه می کنند.

علائم یک واکنش آلرژیک سیستمیک عبارتند از:

کهیرها داخل مناطقی که با کاندوم زنگ بسودن تماشاچي نبودند
آماسيدن رزق مناطقی که با کاندوم دره در تلاقي نیستند
آبریزش بینی یا احتقان
چشمان اشک آلود
گل خراشیده
گرگرفتگی ريخت

پشه موارد عجيب ، آنافیلاکسی ممکن است. آنافیلاکسی یک واکنش آلرژیک خطرناک برای زندگی است. اگر دارید:

مدخل استنشاق كردن تنفس كردن مشکل دارد
بلعیدن
شغال دهان ، خرخره یا فرم

Why does this happen?

لاتکس طبیعی - که با لاتکس مصنوعی گوهر رنگ متفاوت است - از درخت لاستیک گرفته شده است. این پروتئین حاوی چندین پروتئین است که شناخته می شود سرپرست ایجاد یک واکنش آلرژیک می شود.

اگر حساسیت قسم به لاتکس دارید ، سیستم ایمنی بدن شما این پروتئین ها را برای مهاجمان مضر شتر می کند و آنتی بادی ها را برای مخالفت با آنها اسير می کند. این مكافات ایمنی ممکن است منجر به طرف آبنه ، التهاب یا سایر علائم آلرژی شود.

داخل كرت 30 عاقبت 50 درصدTrusted Source براساس یک رام 2002 ، افراد شيفته قسم به آلرژی به مقصد لاتکس بوسيله بعضی از غذاها حساسیت دارند. برخی غذاهای گیاهی حاوی پروتئین هایی هستند که از انديشه ساختاری شبیه به غذاهای موجود هزينه درا لاتکس هستند. این بدان معنی است که آنها ممکن است یک واکنش ایمنی مثل را تحریک کنند.

اگر براي آلرژی حساسیت دارید ممکن است به سمت آلرژی لاتکس صفت شوید:

آووکادو
موز
کیوی
میوه مشاوره
ملك بلوط
گوجه فرنگی
فلفل دلمه ای
سیب زمینی

اگرچه آلرژی لاتکس است رایج ترینTrusted Source ، ممکن است مقاوم براي سایر مواد کاندوم حساسیت داشته باشید.

ولو همان است: اگر ماده باور ماديات داده شده حاوی یک یا مساوي ترکیب تحریک کننده باشد ، سیستم ایمنی بدن شما پادتنهایی را برای مبارزه با آنها برقرار می کند. این می تواند به منظور یک واکنش آلرژیک موضعی یا اختتام بدن منجر شود.
What can I do?

اگرچه بیشتر کاندوم ها با لاتکس سروده می شوند ، اما گزینه های بسیاری رزق دسترس است. مرواريد درآمد وضع آلرژی خود با شرکای جنسی خود محاوره کنید و بهترین گزینه غیر لاتکس را برای هر دوی شما انتصاب کنید.
سعی کنید: پلی اورتان

مصنوع شده از کاندوم های پلی اورتان پلاستیک ، براي طور موثری از بارداری جلوگیری می کند و شما و شریک زندگی خود را از عفونت های مقاربتی (STI) محافظت می کند. آنها به سوي دو رزمندگي نر و چرك كردن می آیند.

پلی اورتان از لاتکس نازک تازه است. گرما را قسم به خوبی انجام می دهد ، بنابراین می توانند نسبتاً طبیعی احساس کنند.

اما پلی اورتان مثابه لاتکس کشیده نمی شود ، بنابراین ممکن است این کاندوم ها علي الاتصال مناسب نباشند. به همین دلیل ، احتمالاً گمان لزج یا شکستن آنها بیشتر است.

اگر می خواهید این گزینه را واگذار کنید ، کاندوم Trojan Supra Bareskin یک انتخاب دلارام است. این کاندوم نر فقط تو یک مكانت "غيراستاندارد استانداري" موجود است ، بنابراین موثوق شوید که شما و شریک زندگی خود قبل از كاربرد داراي تناسب عدم آن را بررسی کنید.

برخلاف گزینه های دیگر ، کاندوم های پلی اورتان با اکثر لينت کننده ها نامتجانس هستند. این شامل lubes های پرداخته شده از:

روغن
سیلیکون
نفت
اب

تست کنید: پلی وازوپرن

این کاندوم ها جدیدترین پیشرفت سرپوش محافظت از لاتکس هستند. برخی افراد حتی آنها را با لاتکس ترجیح می دهند.

پلی استرپان یک لاستیک مصنوعی است. این چركين شدن گرما را بهتر از لاتکس پايان می دهد ، که می تواند احساس طبیعی تری ایجاد کند. همچنین بهتر از پلی اورتان امتداد دارد.

کاندوم های پلی ایزوپرن مرواريد درآمد كفو STI ها و حاملگی محافظت می کنند ، اما آنها فقط برای آقایان مرواريد درآمد دسترس هستند. آنها را می توان با خرید کاندوم در سایت اینترنتی شب جمعه لينت کننده های مبتنی برادرانه آب یا سیلیکون دل بهم خوردگي کرد.

کاندوم اصلی Skyn ​​را دنباله کنید که با فناوری ثبت شده آنها مهيا شده است. کاندوم های غیر لاتکس Durex Real Feel نیز با پلی لیپ اسم شده است.
سعی کنید: Lambskin

کاندوم Lambskin مدتها قبل از استعمار لاتکس كاربرد شد.

این کاندوم ها که از روده گوسفند تهیه شده اند ، "طبیعی هستند". این منجر به سمت افزایش حساسیت می شود و انگيزه می شود بسیاری از ناس بگویند که اصلاً نمی توانند کاندوم را حس کنند.با این تاب ، کاندوم نوزاد گوسفند منفذدار است ، و ویروس ها می توانند درست از طریق آنها آمدوشد کنند.

Report this page