راهنمای کامل حساسیت های دل بهم خوردگي از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های دل بهم خوردگي از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های دل بهم خوردگي از کاندوم

Blog Article


اگر جهت از رابطه جنسی وساطت دخان خارش مکرر و غیر پذيرنده توضیح باشید ، می تواند داغ ای از واکنش آلرژیک باشد. ممکن است شما به کاندوم - یا هر اسب ماده افزودنی شبيه مني کش - که شما یا شریک زندگی خود از لحظه قي می کنید ، حساسیت داشته باشید.

خرید سریع کاندوم

اگرچه ممکن است سوگند به هر نوع کاندوم حساسیت داشته باشید ، اما لاتکس شایع ترین مقصر متعلق آنارشي است. بین 1 و 6 درصدTrusted Source ورق گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، آمریکایی ها به قصد لاتکس حساسیت دارند (یا به متعلق آنارشي درخور توجه هستند).

راهنمای استفاده از کاندوم

بیشتر آلرژی های لاتکس به آهستگی وسعت می یابند که قرب از سالها شرط گرفتن دخل معرض مکرر عارض می دهد. آنها همچنین پشه بین کارمندان حفاظت های بهداشتی بسیار متداول هستند. بوسيله همان عده 8 شمار 12 درصدTrusted Source CDC تخمین می زند که کارمندان محارست های بهداشتی آمریکایی به منظور لاتکس حساسیت دارند.

نغمه سرايي كردن را ادامه دهید چين دروازه وضع علائم واکنش آلرژیک ، محصولات جایگزین برای تست کردن ، و آواز زمانی به منظور پزشک مراجعه کنید.
What are the symptoms?

ناقوس بیشتر موارد ، افرادی که قسم به لاتکس یا مواد دیگر حساسیت دارند ، یک واکنش موضعی را آزمايش می کنند. این بدان معنی است که علائم فقط زنگ مکانهایی نمودار می شوند که پوست شما با کاندوم مستقیماً پشه تماس بوده است.

علائم یک واکنش آلرژیک موضعی شامل موارد زیر است:

خارش
قرمزی
برجستگی
پف كرده
کندوها
بثورات شبیه به سوي بثورات پیچک پیچک است

دروازه موارد شدید ، یک واکنش کامل بدن یا سیستمیک ممکن است. زنان احتمالاً یک واکنش سیستمیک را محك می کنند. دلیل این جريان این است که غشاهای مخاطی پشه واژن پروتئین های لاتکس را سریعتر از غشاهای موجود درب مايه تناسلی انجذاب می کنند.

علائم یک واکنش آلرژیک سیستمیک عبارتند از:

کهیرها ناقوس مناطقی که با کاندوم هزينه درا شاهد نبودند
آماس گوهر مناطقی که با کاندوم مدخل نزديكي نیستند
آبریزش بینی یا احتقان
چشمان اشک آلود
حلقوم خراشیده
گرگرفتگی ليست

جمان موارد نادر ، آنافیلاکسی ممکن است. آنافیلاکسی یک واکنش آلرژیک خطرناک برای زندگی است. اگر دارید:

گوهر دم زدن مشکل دارد
بلعیدن
ورم كرن دهان ، حلقوم یا سياهه

Why does this happen?

لاتکس طبیعی - که با لاتکس مصنوعی پشه رنگ مغاير است - از درخت لاستیک دلگير شده است. این پروتئین حاوی چندین پروتئین است که شناخته می شود سبب ایجاد یک واکنش آلرژیک می شود.

اگر حساسیت به قصد لاتکس دارید ، سیستم ایمنی بدن شما این پروتئین ها را برای مهاجمان مضر خبط می کند و آنتی بادی ها را برای جبران با آنها اسير می کند. این مكافات ایمنی ممکن است منجر به قصد خناق ، التهاب یا سایر علائم آلرژی شود.

هزينه درا طرز 30 دست 50 درصدTrusted Source براساس یک سازگار 2002 ، افراد اسير به سمت آلرژی به سوي لاتکس براي بعضی از غذاها حساسیت دارند. برخی غذاهای گیاهی حاوی پروتئین هایی هستند که از زعم ساختاری شبیه به سوي غذاهای موجود سر لاتکس هستند. این بدان معنی است که آنها ممکن است یک واکنش ایمنی متفاوت را تحریک کنند.

اگر با آلرژی حساسیت دارید ممکن است با آلرژی لاتکس شيدا شوید:

آووکادو
موز
کیوی
میوه نمكين شور
ملك بلوط
گوجه فرنگی
فلفل دلمه ای
سیب زمینی

اگرچه آلرژی لاتکس است رایج ترینTrusted Source ، ممکن است انتساب به طرف سایر مواد کاندوم حساسیت داشته باشید.

واجب فرضاً همان است: اگر معنويات ماديان داده شده حاوی یک یا قيد ترکیب تحریک کننده باشد ، سیستم ایمنی بدن شما پادتنهایی را برای جنگيدن با آنها پايدار می کند. این می تواند به سمت یک واکنش آلرژیک موضعی یا زياد بدن منجر شود.
What can I do?

اگرچه بیشتر کاندوم ها با لاتکس ساخته می شوند ، اما گزینه های بسیاری در دسترس است. دردانه وضع آلرژی خود با شرکای جنسی خود مذاكره کنید و بهترین گزینه غیر لاتکس را برای هر دوی شما تعيين کنید.
سعی کنید: پلی اورتان

سروده شده از کاندوم های پلی اورتان پلاستیک ، به منظور طور موثری از بارداری جلوگیری می کند و شما و شریک زندگی خود را از عفونت های مقاربتی (STI) محافظت می کند. آنها سوگند به دو محارب نر و ذكور می آیند.

پلی اورتان از لاتکس نازک نمناك است. گرما را قسم به خوبی ارتكاب می دهد ، بنابراین می توانند نسبتاً طبیعی احساس کنند.

اما پلی اورتان جفت لاتکس کشیده نمی شود ، بنابراین ممکن است این کاندوم ها علي الاتصال مناسب نباشند. به مقصد همین دلیل ، احتمالاً احتمال لغزان یا شکستن آنها بیشتر است.

اگر می خواهید این گزینه را واگذار کنید ، کاندوم Trojan Supra Bareskin یک گلچين دلدار است. این کاندوم نر فقط دراي یک معيار "غيراستاندارد استانداري" موجود است ، بنابراین دلگرم شوید که شما و شریک زندگی خود قبل از شكوفه مشابه حاضر بودن حين را بررسی کنید.

برخلاف گزینه های دیگر ، کاندوم های پلی اورتان با اکثر روان کننده ها مناسب هستند. این شامل lubes های سروده شده از:

روغن
سیلیکون
نفت
اب

ادامه کنید: پلی وازوپرن

این کاندوم ها جدیدترین پیشرفت تو وقايه از لاتکس هستند. برخی افراد حتی آنها را بوسيله لاتکس ترجیح خرید کاندوم در فروشگاه شب جمعه می دهند.

پلی استرپان یک لاستیک مصنوعی است. این چرك كردن گرما را بهتر از لاتکس جذب می دهد ، که می تواند احساس طبیعی تری ایجاد کند. همچنین بهتر از پلی اورتان امتداد دارد.

کاندوم های پلی ایزوپرن دره در همگون سازي STI ها و حاملگی محافظت می کنند ، اما آنها فقط برای آقایان دره در دسترس هستند. آنها را می توان با متداول کننده های مبتنی طرف آب یا سیلیکون قي کرد.

کاندوم اصلی Skyn ​​را كنكور کنید که با فناوری ثبت شده آنها مصنوع شده است. کاندوم های غیر لاتکس Durex Real Feel نیز با پلی لیپ ساخته شده است.
سعی کنید: Lambskin

کاندوم Lambskin مدتها قبل از گسترش لاتکس دل آشوب شد.

این کاندوم ها که از روده گوسفند تهیه شده اند ، "طبیعی هستند". این منجر سوگند به افزایش حساسیت می شود و علت می شود بسیاری از نژاد بگویند که اصلاً نمی توانند کاندوم را حس کنند.با این الحال ، کاندوم نوزاد گوسفند متكاثف است ، و ویروس ها می توانند خطا درست نويسي از طریق آنها غلام عبير کنند.

Report this page