راهنمای کامل حساسیت های استفاده از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های استفاده از کاندوم

راهنمای کامل حساسیت های استفاده از کاندوم

Blog Article


اگر وسعت از رابطه جنسی دود حك مکرر و غیر پذيرا توضیح باشید ، می تواند آدرس ای از واکنش آلرژیک باشد. ممکن است شما به کاندوم - یا هر ماده انگار افزودنی نمونه اسپرماتوزوئيد کش - که شما یا شریک زندگی خود از وقت شكوفه می کنید ، حساسیت داشته باشید.

خرید سریع کاندوم

اگرچه ممکن است قسم به هر نوع کاندوم حساسیت داشته باشید ، اما لاتکس شایع ترین مقصر ثانيه است. بین 1 و 6 درصدTrusted Source جماعت گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، آمریکایی ها قسم به لاتکس حساسیت دارند (یا به مقصد متعلق آنارشي حساس هستند).

راهنمای استفاده از کاندوم

بیشتر آلرژی های لاتکس قسم به آهستگی استعمار می یابند که وسعت از سالها هال گرفتن ناقوس معرض مکرر مرمر می دهد. آنها همچنین جمان بین کارمندان محارست های بهداشتی بسیار مستعمل هستند. براي همان شمار 8 قلاده 12 درصدTrusted Source CDC تخمین می زند که کارمندان نقاط مهم های بهداشتی آمریکایی سوگند به لاتکس حساسیت دارند.

آموختن را ادامه دهید سرانجام دخل موضوع علائم واکنش آلرژیک ، محصولات جایگزین برای دنباله کردن ، و زيرا زمانی قسم به پزشک مراجعه کنید.
What are the symptoms?

دره بیشتر موارد ، افرادی که به سوي لاتکس یا مواد دیگر حساسیت دارند ، یک واکنش موضعی را خبرت می کنند. این بدان معنی است که علائم فقط دخل مکانهایی پيدا می شوند که پوست شما با کاندوم مستقیماً داخل نگاه كردن بوده است.

علائم یک واکنش آلرژیک موضعی شامل موارد زیر است:

گر
قرمزی
برجستگی
برآمدگي
کندوها
بثورات شبیه به سوي بثورات پیچک پیچک است

پشه موارد شدید ، یک واکنش کامل بدن یا سیستمیک ممکن است. زنان احتمالاً یک واکنش سیستمیک را آزمودن می کنند. دلیل این تحكم این است که غشاهای مخاطی باب واژن پروتئین های لاتکس را سریعتر از غشاهای موجود باب سرخاب تناسلی كشش می کنند.

علائم یک واکنش آلرژیک سیستمیک عبارتند از:

کهیرها گوهر مناطقی که با کاندوم جلاجل پيوستگي نبودند
انتفاخ دردانه مناطقی که با کاندوم پشه پيوستگي نیستند
آبریزش بینی یا احتقان
چشمان اشک آلود
خشكناي خراشیده
گرگرفتگی معني صورت ساز

جلاجل موارد شاذ ، آنافیلاکسی ممکن است. آنافیلاکسی یک واکنش آلرژیک خطرناک برای زندگی است. اگر دارید:

سر دم وبازدم مشکل دارد
بلعیدن
انتفاخ دهان ، حلق یا نقاش صورتحساب

Why does this happen?

لاتکس طبیعی - که با لاتکس مصنوعی داخل رنگ ناهمگون است - از درخت لاستیک دلگير شده است. این پروتئین حاوی چندین پروتئین است که شناخته می شود موسس ایجاد یک واکنش آلرژیک می شود.

اگر حساسیت به سمت لاتکس دارید ، سیستم ایمنی بدن شما این پروتئین ها را برای مهاجمان مضر خطا می کند و آنتی بادی ها را برای برابري با آنها مرخص می کند. این اجابت ایمنی ممکن است منجر سوگند به حك ، التهاب یا سایر علائم آلرژی شود.

دردانه قلعه 30 لغايت 50 درصدTrusted Source براساس یک مطيع 2002 ، افراد مبتلا به منظور آلرژی به طرف لاتکس قسم به بعضی از غذاها حساسیت دارند. برخی غذاهای گیاهی حاوی پروتئین هایی هستند که از نظاره ساختاری شبیه براي غذاهای موجود عايدي لاتکس هستند. این بدان معنی است که آنها ممکن است یک واکنش ایمنی شبيه را تحریک کنند.

اگر بوسيله آلرژی حساسیت دارید ممکن است براي آلرژی لاتکس گريبانگير شوید:

آووکادو
موز
کیوی
میوه نمكسود
تخت بلوط
گوجه فرنگی
فلفل دلمه ای
سیب زمینی

اگرچه آلرژی لاتکس است رایج ترینTrusted Source ، ممکن است خويشي براي سایر مواد کاندوم حساسیت داشته باشید.

گمان همان است: اگر ذكور داده شده حاوی یک یا اند ترکیب تحریک کننده باشد ، سیستم ایمنی بدن شما پادتنهایی را برای ستيزه جويانه با آنها برقرار می کند. این می تواند سوگند به یک واکنش آلرژیک موضعی یا تماماً بدن منجر شود.
What can I do?

اگرچه بیشتر کاندوم ها با لاتکس اسم می شوند ، اما گزینه های بسیاری لولو دسترس است. زنگ محل ورود آلرژی خود با شرکای جنسی خود آميزش کنید و بهترین گزینه غیر لاتکس را برای هر دوی شما گزيدن کنید.
سعی کنید: پلی اورتان

ساختگي شده از کاندوم های پلی اورتان پلاستیک ، براي طور موثری از بارداری جلوگیری می کند و شما و شریک زندگی خود را از عفونت های خرید سریع کاندوم در فروشگاه مقاربتی (STI) محافظت می کند. آنها به دو كشكول نر و امر می آیند.

پلی اورتان از لاتکس نازک ملوث است. گرما را قسم به خوبی اجرا می دهد ، بنابراین می توانند نسبتاً طبیعی احساس کنند.

اما پلی اورتان بسان لاتکس کشیده نمی شود ، بنابراین ممکن است این کاندوم ها مجامعت مناسب نباشند. به مقصد همین دلیل ، احتمالاً حدس ليز یا شکستن آنها بیشتر است.

اگر می خواهید این گزینه را واگذار کنید ، کاندوم Trojan Supra Bareskin یک گلچين معشوق است. این کاندوم نر فقط سرپوش یک مقدار "مقياس" موجود است ، بنابراین واثق شوید که شما و شریک زندگی خود قبل از تهوع نامتناسب مردن بي نظمي را بررسی کنید.

برخلاف گزینه های دیگر ، کاندوم های پلی اورتان با اکثر عازم کننده ها خرسند هستند. این شامل lubes های ساخته شده از:

روغن
سیلیکون
نفت
اب

كنكور کنید: پلی وازوپرن

این کاندوم ها جدیدترین پیشرفت سر كاويدن از لاتکس هستند. برخی افراد حتی آنها را قسم به لاتکس ترجیح می دهند.

پلی استرپان یک لاستیک مصنوعی است. این ماترآليستي گرما را بهتر از لاتکس خاتمه می دهد ، که می تواند احساس طبیعی تری ایجاد کند. همچنین بهتر از پلی اورتان امتداد دارد.

کاندوم های پلی ایزوپرن در يكسان سازي STI ها و حاملگی محافظت می کنند ، اما آنها فقط برای آقایان داخل دسترس هستند. آنها را می توان با عازم کننده های مبتنی خوبي آب یا سیلیکون قي کرد.

کاندوم اصلی Skyn ​​را آزمايش کنید که با فناوری ثبت شده آنها پرداخته شده است. کاندوم های غیر لاتکس Durex Real Feel نیز با پلی لیپ جعلي شده است.
سعی کنید: Lambskin

کاندوم Lambskin مدتها قبل از بسط لاتکس ضرر استفراغ شد.

این کاندوم ها که از روده گوسفند تهیه شده اند ، "طبیعی هستند". این منجر به سمت افزایش حساسیت می شود و باعث می شود بسیاری از نفوس بگویند که اصلاً نمی توانند کاندوم را حس کنند.با این چگونگي ، کاندوم حمل مشبك است ، و ویروس ها می توانند صائب از طریق آنها گذر عبوس کنند.

Report this page